środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Korzystając z chwili wolnego czasu, zapraszam Was do IV tygodnia Projektu Zimowego u Asiulcowej :) - pod tym linkiem znajdziecie wszystkie prace ze wszystkich tygodni.

IV Tydzień brzmi - Wesołych Świąt!


Na ten tydzień wybrałam elektryczny niebieski od Vipera Cosmetics - lakier dostałam w Świątecznej Paczce Ambasadorskiej.
Mowa tu o JEST! 538 - jego kolor bym określiła na ELECTRIC BLUE! 
Lakier ma niestety kilka minusów.. jest taki.. transparentny, ma słabe krycie i potrzebował 3 warstw do całkowitego krycia.. jeśli można nazwać to kryciem, bo pod światło paznokcie "prześwitywały".
Ma rzadką konsystencję i niezbyt dobrze mi się nim malowało.. 
Minusy tego lakiery były dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo tutaj mówiłam o lakierze z tej samej kolekcji, który był IDEALNY.

Plusem w JEST! 538 jest pędzelek - szeroki, prosto ścięty, no i oczywiście kolor, w którym się zakochałam :) Lakier nie barwi paznokci ani skórek przy zmywaniu - co przy tak intensywnym kolorze ma znaczenie ;-)
Pomimo tych wszystkich minusów ja bardzo chętnie jeszcze nie raz po niego sięgnę właśnie ze względu na jego nietuzinkowy kolor.

Zapraszam do zdjęć i wybaczcie niedociągnięcia, bo malowałam lewą ręką :P
Na koniec, życzę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT!

4 komentarze:

  1. Odrobina śniegu chociaż an pazurkach ;) Piękne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wesołych i magicznych Świąt Kochana! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. weszłam dziś na bloga Asi i zobaczyłam Twoje cuda - nie wiem, jak mi wcześniej umknął Twój wpis... przecudowne zdobienie!!! bardzo ale to BARDZO mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)