wtorek, 8 kwietnia 2014

Moje pierwsze hybrydy semilac


Dziś chciałabym pokazać moje pierwsze samodzielnie zrobione hybrydy. Lakiery hybrydowe zamówiłam ze strony Diamond Cosmetics, bałam się jakiej będą jakości, ile się utrzymają, ale mogę z czystym sumieniem polecić je każdemu! Ja swoje hybrydy miałam tydzień, 7 dnia zdjęłam je, ale było to spowodowane jedynie tym, że nosić tydzień jeden kolor na paznokciach to dla mnie nuuda :) Po tygodniu paznokcie nadal były idealne, błyszczące, pomimo, że zupełnie ich nie oszczędzałam. Ściągnięcie ich również nie było problemem, po trzymaniu paznokci w acetonie większość lakieru sama odeszła, a resztę ściągnęłam kopytkiem.

Paznokcie po ściągnięciu? Są w takim samym stanie jak przed nałożeniem hybryd, a nawet mogłabym stwierdzić, że są ciut twardsze (albo po prostu sobie to wmawiam) :)

Użyłam lakierów hybrydowych nr: 040 oraz 022








1 komentarz:

  1. Piękny ten manicure ! Od niedawna sama robię manicure hybrydowy. Zakochałam się w nim bez pamięci ! Teraz malowanie zwykłym lakierem jest średnio przyjemne. Czekanie aż wyschną a później ścieranie się końcówek po 2-3 dniach :( Oczywiście dodaję do obserwowanych ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)